Team Schedules - Boys Under 13 Division 3
       


UP Orcas FC B07 (Scott) -- (0303-133RB13-3127)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67295  Sealth Stadium  12:00 PM  Stdm A5 vs A8WS Spurs 07-Giaquinta 0 vs.UP Orcas FC B07 (Scott)2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67309  Chambers Creek Park and Fields  11:00 AM  A A8 vs A9UP Orcas FC B07 (Scott) 8 vs.WS Wolf Pack 07 - Shannon1

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 290646  Ferrucci Junior High  01:00 PM  1 A6 vs A8RSA Union B07 Wells/Matthews 1 vs.UP Orcas FC B07 (Scott)1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67315  Chambers Creek Park and Fields  01:30 PM  A A8 vs A4UP Orcas FC B07 (Scott) 6 vs.Nortac Eagles0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67320  Chambers Creek Park and Fields  01:00 PM  B A8 vs A6UP Orcas FC B07 (Scott) 3 vs.RSA Union B07 Wells/Matthews0

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67328  Columbia Junior High  09:00 AM  1 A1 vs A8FME Shockers 0 vs.UP Orcas FC B07 (Scott)4

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67333  Hiawatha  09:00 AM  1 A10 vs A8WS Blue Thunder 07-Ichikawa 1 vs.UP Orcas FC B07 (Scott)0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67337  Sacajawea Middle School  01:00 PM  1 A3 vs A8FWFC B07 Titans 3 vs.UP Orcas FC B07 (Scott)1

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67340  Curtis High School  12:30 PM  1 A8 vs A5UP Orcas FC B07 (Scott) 3 vs.WS Spurs 07-Giaquinta1

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67348  Curtis High School  12:30 PM  1 A8 vs A7UP Orcas FC B07 (Scott) 2 vs.FWFC B07 Panthers5

Bracket - Saturday, November 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 67354  Delridge Playfield  11:00 AM  Sout A9 vs A8WS Wolf Pack 07 - Shannon 1 vs.UP Orcas FC B07 (Scott)1