Team Schedules - Boys Under 14 Division 4
       


UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) -- (0303-133RB14-3164)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264708  Summit Park  12:00 PM  2 A1 vs A2Valor Rec Soccer Kent - B07/06 Kuxhausen 6 vs.UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman)1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264711  Chambers Creek Park and Fields  01:30 PM  B A2 vs A4UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) 1F vs.WS Ninjas 06-Allan
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264713  Delridge Playfield  02:00 PM  Sout A6 vs A2Harbor Soccer B06 Tornadoes   vs.UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) 

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264716  Chambers Creek Park and Fields  02:00 PM  A A2 vs A3UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) 5 vs.FWFC B07 Halcones7

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264719  Chambers Creek Park and Fields  02:00 PM  B A2 vs A5UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) 0 vs.WS Raptors FC 06-Bonsack6

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264723  Chambers Creek Park and Fields  02:00 PM  A A2 vs A1UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) 6 vs.Valor Rec Soccer Kent - B07/06 Kuxhausen3

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264726  Hiawatha  12:00 PM  1 A4 vs A2WS Ninjas 06-Allan 6 vs.UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman)0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264728  Chambers Creek Park and Fields  01:30 PM  A A2 vs A6UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) 6 vs.Harbor Soccer B06 Tornadoes5

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264731  Sacajawea Middle School  07:00 PM  1 A3 vs A2FWFC B07 Halcones 4 vs.UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman)2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264734  Delridge Playfield  03:30 PM  Sout A5 vs A2WS Raptors FC 06-Bonsack 10 vs.UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman)4

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264738  Petrovitsky Park  12:00 PM  1 A1 vs A2Valor Rec Soccer Kent - B07/06 Kuxhausen 2 vs.UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman)0

Bracket - Saturday, November 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 264741  Sera Multipurpose Field  02:30 PM  1 A2 vs A4UP Seahawks White B06/07 (Walters/Weinman) 0 vs.WS Ninjas 06-Allan9