Team Schedules - Boys Under 10 Division 4
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : CFSC B10 Andrews
A2 : FWM B10 Team 2
A3 : Valor Rec Soccer MV - B10 Mathis
A4 : CFSC B10 Hiller
A5 : Valor Rec Soccer MV - B10 Fricke
A6 : Southlake Rec B10 Smothers
A7 : Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowski
A8 : Valor Soccer - B11 Black Mcilvenny

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240300  TBD   --    --  A1 vs A2CFSC B10 Andrewsvs.FWM B10 Team 2
 240301  Ravensdale  11:15 AM  2B A5 vs A6Valor Rec Soccer MV - B10 Frickevs.Southlake Rec B10 Smothers
 240302  Ravensdale  12:30 PM  2A A3 vs A8Valor Rec Soccer MV - B10 Mathisvs.Valor Soccer - B11 Black Mcilvenny
 240299  Ravensdale  12:30 PM  2B A4 vs A7CFSC B10 Hillervs.Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowski

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240303  Southwood  09:00 AM  4 A4 vs A8CFSC B10 Hillervs.Valor Soccer - B11 Black Mcilvenny
 240305  Ravensdale  10:15 AM  2B A5 vs A2Valor Rec Soccer MV - B10 Frickevs.FWM B10 Team 2
 240306  Southwood  11:30 AM  4 A1 vs A7CFSC B10 Andrewsvs.Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowski
 240304  Ron Regis Park  12:45 PM  NW A6 vs A3Southlake Rec B10 Smothersvs.Valor Rec Soccer MV - B10 Mathis

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240307  Southwood  09:00 AM  4 A4 vs A1CFSC B10 Hillervs.CFSC B10 Andrews
 240310  Ravensdale  10:15 AM  2A A5 vs A3Valor Rec Soccer MV - B10 Frickevs.Valor Rec Soccer MV - B10 Mathis
 240308  Ravensdale  12:45 PM  2B A7 vs A8Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowskivs.Valor Soccer - B11 Black Mcilvenny
 240309  Ron Regis Park  02:30 PM  NW A6 vs A2Southlake Rec B10 Smothersvs.FWM B10 Team 2

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240314  Ravensdale  10:15 AM  2A A5 vs A1Valor Rec Soccer MV - B10 Frickevs.CFSC B10 Andrews
 240312  Hazen High School  10:15 AM  Sou A6 vs A4Southlake Rec B10 Smothersvs.CFSC B10 Hiller
 240313  Ravensdale  10:15 AM  2B A7 vs A3Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowskivs.Valor Rec Soccer MV - B10 Mathis
 240311  Petrovitsky Park  12:15 PM  2B A8 vs A2Valor Soccer - B11 Black Mcilvennyvs.FWM B10 Team 2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240318  Ravensdale  10:15 AM  2B A7 vs A5Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowskivs.Valor Rec Soccer MV - B10 Fricke
 240316  Petrovitsky Park  11:30 AM  2A A8 vs A4Valor Soccer - B11 Black Mcilvennyvs.CFSC B10 Hiller
 240317  Southwood  12:45 PM  4 A1 vs A6CFSC B10 Andrewsvs.Southlake Rec B10 Smothers
 240315  Karl Grosch Field at Steel Lake  04:30 PM  Mod2 A2 vs A3FWM B10 Team 2vs.Valor Rec Soccer MV - B10 Mathis

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240322  Ravensdale  09:00 AM  2B A3 vs A4Valor Rec Soccer MV - B10 Mathisvs.CFSC B10 Hiller
 240321  Ravensdale  09:00 AM  2A A7 vs A1Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowskivs.CFSC B10 Andrews
 240319  Karl Grosch Field at Steel Lake  10:30 AM  Mod2 A2 vs A5FWM B10 Team 2vs.Valor Rec Soccer MV - B10 Fricke
 240320  Petrovitsky Park  12:45 PM  2B A8 vs A6Valor Soccer - B11 Black Mcilvennyvs.Southlake Rec B10 Smothers

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240323  Ravensdale  10:15 AM  2B A3 vs A6Valor Rec Soccer MV - B10 Mathisvs.Southlake Rec B10 Smothers
 240325  Southwood  11:30 AM  4 A4 vs A5CFSC B10 Hillervs.Valor Rec Soccer MV - B10 Fricke
 240324  Karl Grosch Field at Steel Lake  03:00 PM  Mod  A2 vs A7FWM B10 Team 2vs.Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowski
 240326  Southwood  03:15 PM  4 A1 vs A8CFSC B10 Andrewsvs.Valor Soccer - B11 Black Mcilvenny

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240328  Karl Grosch Field at Steel Lake  09:00 AM  Mod2 A2 vs A1FWM B10 Team 2vs.CFSC B10 Andrews
 240327  Ravensdale  10:15 AM  2B A7 vs A4Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowskivs.CFSC B10 Hiller
 240330  Ravensdale  12:45 PM  2B A8 vs A3Valor Soccer - B11 Black Mcilvennyvs.Valor Rec Soccer MV - B10 Mathis
 240329  Ron Regis Park  01:30 PM  NW A6 vs A5Southlake Rec B10 Smothersvs.Valor Rec Soccer MV - B10 Fricke

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240332  Ron Regis Park  09:00 AM  NW A6 vs A7Southlake Rec B10 Smothersvs.Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowski
 240334  Ravensdale  10:15 AM  2A A3 vs A1Valor Rec Soccer MV - B10 Mathisvs.CFSC B10 Andrews
 240331  Southwood  11:30 AM  4 A4 vs A2CFSC B10 Hillervs.FWM B10 Team 2
 240333  Ravensdale  11:30 AM  2B A5 vs A8Valor Rec Soccer MV - B10 Frickevs.Valor Soccer - B11 Black Mcilvenny

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 240335  Southwood  09:00 AM  4 A1 vs A4CFSC B10 Andrewsvs.CFSC B10 Hiller
 240338  Ravensdale  09:00 AM  2B A3 vs A5Valor Rec Soccer MV - B10 Mathisvs.Valor Rec Soccer MV - B10 Fricke
 240336  Petrovitsky Park  09:00 AM  2B A8 vs A7Valor Soccer - B11 Black Mcilvennyvs.Valor Rec Soccer MV - B10 Czarnowski
 240337  Karl Grosch Field at Steel Lake  12:00 PM  Mod2 A2 vs A6FWM B10 Team 2vs.Southlake Rec B10 Smothers